O nás - PoradaMVO - PORADAMVO | ProfiMVO

Čo je našou misiou?

Túžime po efektívnom, transparentnom a konkurencieschopnom treťom sektore, ktorý pracuje v prospech obyvateľov Slovenska.

Aké máme poslanie?

Pomáhame organizáciám tretieho sektora k ich profesionalite v oblasti ekonomiky a manažmentu a presadzujeme tvorbu legislatívnych opatrení podľa princípu "hodnota za peniaze".

Vzdelávanie nás baví

K vášmu rozvoju pristupujeme kreatívne a s nadšením. U nás sa vždy stretnete s úsmevom a záujmom. Vždy sa snažíme prekonať vaše očakávania.

Odborníkov v tíme
Vyškolených neziskoviek
Vyriešených problémov vo klientov
Odborných článkov

Zoznámte sa s našim tímom

Pracujeme v dobre zorganizovanom tíme interných aj externých odborníkov, ktorý stojí za našim úspechom a vašou spokojnosťou. Sme pripravení vám pomôcť aj poradiť. Zoznámte sa s nami.
Marcela Dobešová

Marcela Dobešová

Predsedníčka & Zakladateľka

Marcela je žena s víziou a práve preto riadi PROFIMVO. Matematička a ekonómka na 110 %. Píše, vzdeláva a určuje nám smer. V súčasnosti úzko spolupracuje so Slovenskou komorou audítorov a Ministerstvom financií pri koncepčnej a metodickej činnosti v oblasti účtovníctva, príprave legislatívnych úprav a metodických usmernení na celoštátnej úrovni.

Veronika Verešová

Veronika Verešová

Manažérka

Je lektorkou kurzu Základy podvojného účtovníctva. Konzultantka pre účtovníctvo. Väčšinu svojho času sa však zaoberá starostlivosťou o našich zamestnancov, lektorov a ostatných konzultantov.

Branislav Strečanský

Jarka Pastieriková

Zákaznícka podpora

Je pre nás neoceniteľná, keďže sa u nás na Poradenskom portáli PORADAMVO.sk!™ stará o spokojnosť užívateľov. Veľmi sa teší z každého podnetu, tak píšte :-)

Marian Vereš

Marian Vereš

Marketing & konzultant

Je účtovným poradcom pre oblasť školstva a konzultantom v oblasti viaczdrojového financovania mimovládnych neziskových organizácií. Väčšinu svojho času však venuje marketingu a predaju produktov PROFIMVO.

Strácate sa v zákutiach neziskového sektora?

Riešite ako zabezpečeniť trvalú udržateľnosť vašej mimovládnej organizácie? Neviete ako správne preukazovať financovanie aktivít? Vyskúšajte produkty PROFIMVO. Prinášame hodnoty a skúsenosti už 28 rokov.

Klienti sa k nám radi vracajú

Vážime si dlhodobej spolupráce. Staviame na spokojnosti a dobrých referenciách od organizácií, aj od účastníkov školení a seminárov.

Máme skúsený tím

Skúsenosti a znalosti sú zárukou profesionality. Stále sa vzdelávame a sledujeme nové trendy. Naplno sa tiež venujeme praktickej pomoci klientom.

PROFIMVO na iphone

Vytvárame príležitosti pre rast

Či už chcete prehĺbiť svoje znalosti zo svojho odboru, alebo rozvíjať manažérske a komunikačné zručnosti svojho tímu, navrhneme pre vás riešenie šité na mieru.

Neziskovky máme radi

K vášmu rozvoju pristupujeme kreatívne a s nadšením. U nás sa vždy stretnete s úsmevom a záujmom. Vždy sa snažíme prekonať vaše očakávania.

Nebuďte už na všetko sami!

Toto o nás povedali naši klienti
 • OZ VAGUS

  ŠITÉ NA MIERU PRE NÁS, TRETÍ SEKTOR

  Dobrý deň, o Vašom školení som sa dozvedela z internetu po dlhom pátraní po školeniach pre neziskový sektor. Vaše školenia/workshopy/semináre sú (dovolím si tvrdiť) šité na mieru pre nás, tretí sektor. Zúčastnila som sa už školení pre neziskový sektor aj od iných poskytovateľov, ale ani jedno mi neprišlo také cielené ako u Vás. Moje očakávanie boli dozvedieť sa niečo nové, čo ešte neviem a potrebujem vedieť (nevedela som čo, ale vedela som, že určite sa niečo také nájde).

  Realitou bolo, že som sa skutočne dozvedela nové veci, ktoré som hneď aplikovala do praxe. Boli krásne, zrozumiteľne vysvetlené, bolo odpovedané na všetky otázky, všetkých účastníkov. Ak vznikli nejaké diskusie, ktoré viedli hlbšie do tematiky, veľmi ochotne ste sa na to pozreli a preštudovali si po školení a prezentovali nám na ďalšom sedení, príp. mailom. Školenie bolo praktické, dodané užitočné materiály. Celú problematiku som si skompletizovala.

  Ja som veľmi spokojná, odporúčam koho stretnem :-)

  Veľmi chválim, že ste sa popasovali aj s online školeniami počas koromy, napriek tomu, že to bolo pre Vás niečo nové. Mrzí ma školenie excelu, ktoré sa nakoniec neuskutočnilo, ale rozumiem, že to nie je Vaším pričinením.

  Eva Neszméryová | finančná manažérka | OZ VAGUS | www.vagus.sk |
 • Leaf

  ZÚČASTNIŤ SA SEMINÁROV BOLO LEN OTÁZKOU ČASU

  O PROFIMVO som počula už v minulosti, takže zúčastniť sa seminárov bolo len otázkou času. Školenia mali pre mňa veľký prínos, najmä vďaka štruktúre, dôraze na špecifiká a pri demoštrácii na konkrétnych príkladoch. Školenia odporúčam či už ľuďom, ktorí sú ešte len na začiatku pôsobenia v MNO, ako aj tým, ktorí v danej oblasti pôsobia roky.

  Oľga Pinková LEAF | www.leaf.sk |

Nemáte sa na koho obrátiť vo chvíli keď vznikne problém?

 • Učíme len to, čo naozaj funguje. To, čo máme z praxe a sami používame. Žiadne vymyslené teórie
 • Sme (a budeme) čestní. Nikdy vám nepredáme mačku vo vreci len preto, že je to v spoločnosti tolerované. Čestnosť je pre nás v podnikaní najdôležitejšia hodnota.
 • Naším cieľom nie je zarábať veľké peniaze (aj keď by sme sa tomu nebránili 🙂), ale prinášať hodnotu sebe, rodine, svojim klientom a priateľom. Veľa z toho, čo sme sa naučili, dávame zadarmo. Naše články, e-mailové poradenstvo...
 • Naša najväčšia motivácia je to, keď sa našim “klientom” darí. Keď nové poznatky zavedú do praxe. To nás vie nakopnúť viac, ako ranná káva!
Vyskúšajte PROFIMVO