Publikácie - PORADAMVO | ProfiMVO

Publikácie

Riešite kde nájsť kvalitnú odbornú literatúru pre ekonomiku a manažment neziskového sektora? Všetky novinky na jednom mieste.
Imac

Chcete dokonale zvládnuť účtovnú závierku v neziskových účtovných jednotkách?

Kto si raz vyskúša uzávierku v neziskovej účtovnej jednotky, ten zistí, že náročnosť je násobne väčšia ako u podnikateľa. Ako to teda zvládnuť? Tu si pozrite naše riešenie.

CHCEM ZISTIŤ VIAC
Imac

Chcete sa stať profesionálnym účtovníkom účtujúcim v neziskovej účtovnej jednotke? Vďaka tejto publikácii sa ním stanete.

100 percentný návod Vám nedá nikto, ale táto publikácia vám určite pomôže na ceste k cieľu.

CHCEM ZISTIŤ VIAC
Imac

Využite jedinečnú ponuku a zjednodušte a urýchlite si proces vypĺňania POZNÁMOK. Určené pre neziskové účtovné jednotky.

Pre všetky mikro účtovné jednotky účtujúce v sústave podvojného účtovníctva sme pripravili formulár editovateľných POZNÁMOK, ktorý je nevyhnutnou súčasťou účtovnej závierky. Materiál je vypracovaný v súlade s opatrením Ministerstva financií Slovenskej republiky z 30. októbra 2013 č. MF/17616/2013-74. Poznámky sú v univerzálnom formáte PDF, obsahujú automatické prepočty, ich vyplnenie je tak maximálne jednoduché a intuitívne.

CHCEM ZISTIŤ VIAC
Imac

Využite jedinečnú ponuku a zjednodušte a urýchlite si proces vypĺňania POZNÁMOK. Určené pre MIKRO účtovné jednotky.

Pre všetky mikro účtovné jednotky účtujúce v sústave podvojného účtovníctva sme pripravili formulár editovateľných POZNÁMOK, ktorý je nevyhnutnou súčasťou účtovnej závierky. Materiál je vypracovaný v súlade s opatrením Ministerstva financií Slovenskej republiky z 24. septembra 2014 č. MF/18009/2014-74. Poznámky sú v univerzálnom formáte PDF, obsahujú automatické prepočty, ich vyplnenie je tak maximálne jednoduché a intuitívne.

CHCEM ZISTIŤ VIAC
Všetky publikácie si pozrite TU